WSPÓŁPRACA & KONTAKT

Współpraca szkoleniowa

Od lat jestem prelegentem na wszelkiego rodzaju konferencjach i seminariach dotyczących własności intelektualnej i problematyki opakowań. Bliskie jest mi prowadzenie szkoleń dla pracowników firm i osób zainteresowanych zagadnieniami ochrony marki, wynalazczości i nowych technologii. Nie prowadzę spotkań w sposób standardowy, interesuje mnie interakcja ze słuchaczami, dyskusja i trudne tematy. Często spotkanie kontynuowane jest mailowo, kiedy wspólnie z uczestnikami kończymy tematy niedokończone…

Współpraca reklamowa

Reklamodawca poprzez obecność na moim blogu zyskuje przede wszystkim dostęp do określonej grupy odbiorców. Czytelnicy mojego bloga to często przedsiębiorcy szukający wiadomości o ochronie swoich dóbr niematerialnych, twórcy-kreujący ciekawe rozwiązania z różnych dziedzin biznesu, nauki i sztuki, a także ci, dla których ochrona pomysłów wydaje się ciekawym tematem. Trudno jest w innym medium znaleźć w jednym miejscu taką grupę docelową.

Współpraca projektowa

Jeśli jesteście Państwo w posiadaniu ciekawego pomysłu na nowatorskie urządzenie, sposób postępowania, stworzyliście niepowtarzalny wzór, design, kreację, utwór i chcielibyście zaprezentować się na moim blogu – zapraszam do kontaktu!

Kontakt:

biuro@barycki.com
tel. 517764937